среда, 4. август 2021. Вести денес: 83
home Вести

Мизрахи: Нашата цел е да пренесеме меѓу народот позитивни пораки и да ја претставиме обновата

Мизрахи: Нашата цел е да пренесеме меѓу народот позитивни пораки и да ја претставиме обновата

Од средбата во населеното место Јурумлери испраќаме позитивна енергија.

Нашата цел е да пренесеме меѓу народот позитивни пораки и да ја претставиме Обновата. Потребно е единство и храброст.

#ИсправиСеМакедонијо
#ОдбериОбнова

Фејсбук статус на Рашела Мизрахи од ВМРО-ДПМНЕ

Најнови вести

Коронавирус