среда, 12. август 2020. Вести денес: 180
home Вести

Мизрахи: На Куманово му е потребна обнова, обнова која е предвидена во програмата на ВМРО-ДПМНЕ

Мизрахи: На Куманово му е потребна обнова, обнова која е предвидена во програмата на ВМРО-ДПМНЕ

На Куманово му е потребна обнова, обнова која е предвидена во програмата на ВМРО-ДПМНЕ.

Проектот Обнова е изработен од граѓаните и за граѓаните. Наше ќе биде заедно со нив да го сработиме договореното.

Како се ближи 15-ти јули кумановчани се посигурни во победата на ВМРО-ДПМНЕ. Обновата доаѓа!

#ИсправиСеМакедонијо
#ОдбериОбнова

Коронавирус