понеделник, 10. август 2020. Вести денес: 157
home Вести

Мизрахи: Иднина не е само реторика во предизборна кампања, туку е ветување и обврска!

Мизрахи: Иднина не е само реторика во предизборна кампања, туку е ветување и обврска!

Иднина не е само реторика во предизборна кампања, туку е ветување и обврска!

#ИсправиСеМакедонијо
#ОдбериОбнова

Коронавирус