сабота, 30. јули 2022. Вести денес: 53
home Вести

Мизрахи и Милошоски во посета на Новаци

Мизрахи и Милошоски во посета на Новаци

Во посета на општина Новаци на средбата со народот разговаравме за проблемите со кои се соочуваат во здравството, земјоделството, образованието, инфраструктурата, како и за останатите локални проблеми. На Новаци им е доста е од лажните ветувања на власта и затоа целосно ни ја даваат поддршката за промени! Објави Мизрахи на Фејсбук.

Во посета на општина Новаци на средбата со народот разговаравме за проблемите со кои се соочуваат во здравството,…

Posted by Рашела Мизрахи on Wednesday, May 12, 2021

Најнови вести

Коронавирус