понеделник, 3. август 2020. Вести денес: 50
home Вести

Мизрахи: Да започнеме со обновата на урнисаното достоинство на Татковината!

Мизрахи: Да започнеме со обновата на урнисаното достоинство на Татковината!

Кандидатот за пратеник во изборната единица 2 на ВМРО-ДПМНЕ, Рашела Мизрахи на својата фејсбук страница сподели видео спот.

Да започнеме со обновата на урнисаното достоинство на Татковината!
За нас, за нашите деца!
Изгреј, Сонце!
Обновата Доаѓа!

#ИсправиСеМакедонијо
#ОдбериОбнова

Коронавирус