среда, 5. октомври 2022. Вести денес: 159
home Вести

Митовски: И вестите на Телма станале “куртон” вести?

Митовски: И вестите на Телма станале “куртон” вести?

-Шо бе, и вестите на Телма станале “куртон” вести? Ни еден прилог од опозиција не пуштаат, сетики маршалот Заев мора да биде еден и единствен :), напиша новинарот Александар Митовски на социјалните мрежи.

Шо бе, и вестите на Телма станале “куртон” вести?

Ни еден прилог од опозиција не пуштаат, сетики маршалот Заев мора да биде еден и единствен 🙂

Posted by Александар Митовски on Saturday, November 14, 2020

Најнови вести

Коронавирус