понеделник, 25. мај 2020. Вести денес: 102
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Вести

Митко Чавков повторно приведен

Митко Чавков повторно приведен

Хунтата беа во куќата наша, дојдени се да го приведат повторно мојот сипруг за исто дело за што има гаранцијата за бегство.
И пак се повикуват на можност од вегство
Правда за Митко Чавков

Ова на Фејсбук го објави сопругата на Чавков, Јасминка Чавкова.

Коронавирус