вторник, 29. септември 2020. Вести денес: 169
home Вести

Мисaјловски до Кумановци: Ја имате мојата поддршка, но и на целата јавност – Куманово ќе победи!

Мисaјловски до Кумановци: Ја имате мојата поддршка, но и на целата јавност – Куманово ќе победи!

Кумановци се едни од најведрите и најпозитивните луѓе што ги познавам.

На Македонија и треба вашата позитивна енергија.

Ја имате мојата поддршка, но и на целата јавност.

Куманово ќе победи.

Се гледаме повторно во Куманово, пишува преку Фејсбук потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Владо Мисајловски.

Коронавирус