четврток, 6. август 2020. Вести денес: 172
home Вести

Мисајловски во посета на Орман

Мисајловски во посета на Орман

Носителот на листа во изборната единица 2 на ВМРО-ДПМНЕ, Владо Мисајловски денес оствари средба со жителите на населеното место Орман.

Коронавирус