вторник, 15. јуни 2021. Вести денес: 0
home Вести

Мисајловски во посета на општина Куманово

Мисајловски во посета на општина Куманово

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Владо Мисајловски денеска ќе оствари посета на општина Куманово.

Од партијата информираат дека Мисајловски ќе се сретне со претседателот на Здружение на угостители. Средба ќе биде одржана и со уметници.

На Градскиот плоштад најавена и е изјава од потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ.

ЕУРО 2020

Македонија