четврток, 13. август 2020. Вести денес: 105
Во живо

Прес-конференција на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски

home Вести

Мисајловски во посета на манастирот св. Ѓорѓија во Кучково

Мисајловски во посета на манастирот св. Ѓорѓија во Кучково

Носителот на листа во изборната единица 2 на ВМРО-ДПМНЕ, Владо Мисајловски денес беше во посета на манастирот св. Ѓорѓија во Кучково каде што оствари средба со жителите на Кучково.

 

Коронавирус