среда, 4. август 2021. Вести денес: 162
Вонредна вест

ОГНОТ ЈА ЗЕМА ПРВАТА ЖРТВА – изгоре жена во Старо Нагоричане

home Вести

Мисајловски во посета на Агино село- пред жителите ја претстави програмата со од над 1.000 проекти (ФОТО)

Мисајловски во посета на Агино село- пред жителите ја претстави програмата со од над 1.000 проекти (ФОТО)

Носителот на Изборната единица 2 Владо Мисајловски денеска е во посета на Куманово.

Во моментов тој остварува средба со жителите на населено место Агино Село каде пред граѓаните ја претставува програмата на својата партија ВМРО-ДПМНЕ и над 1.000 проекти кои ќе ги реализираат во идните четири години.

Коронавирус