сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 40
home Вести

Мисајловски во Кочани помеѓу граѓаните: Папазов проверено знае да реализира проекти кои ќе го направат животот на граѓаните полесен и поквалитетен

Мисајловски во Кочани помеѓу граѓаните: Папазов проверено знае да реализира проекти кои ќе го направат животот на граѓаните полесен и поквалитетен

Во Кочани помеѓу граѓаните на овој убав град од истокот, пишува на Фејсбук, потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Владо Мисајловски.

-Љупчо Папазов е кандидатот на ВМРО – ДПМНЕ кој проверено знае да реализира проекти кои ќе го направат животот на граѓаните полесен и поквалитетен. Време е за промени и во Кочани! Доаѓа новата иднина!, додава Мисајловски.

Коронавирус