понеделник, 18. октомври 2021. Вести денес: 133
home Вести

Мисајловски со поддршка до Тони Михајловски: Победуваме во преубавото Куманово (ВИДЕО)

Мисајловски со поддршка до Тони Михајловски: Победуваме во преубавото Куманово (ВИДЕО)

Пратеникот и потпретседател на ВМРО-ДПМНЕ, Владо Мисајловски со моќно видео испрати поддршка за кандидатот на партијата за градоначалник на Куманово, славниот актер Тони Михајловски.

„Енергично Куманово!

Поддршка за Тони Михајловски новиот градоначалник на преубаво Куманово.

ПОБЕДУВАМЕ“ – истакна Мисајловски.

Локални избори 2021