четврток, 5. август 2021. Вести денес: 172
Вонредна вест

ЦРНА СТАТИСТИКА ВО МАКЕДОНИЈА: Од коронавирус починаа 4 лица, 219 новозаразени

home Вести

Мисајловски: Се обврзуваме на 2 милијарди евра инвестиции, за целосна модернизација на преку 1000 километри локални, регионални и експресни патишта

Мисајловски: Се обврзуваме на 2 милијарди евра инвестиции, за целосна модернизација на преку 1000 километри локални, регионални и експресни патишта

Се обврзуваме на 2 милијарди евра инвестиции, за целосна модернизација на преку 1000 километри локални, регионални и експресни патишта. ✅

Обновата доаѓа!

#ИсправиСеМакедонијо #ОдбериОбнова

Коронавирус