петок, 14. август 2020. Вести денес: 0
home Вести

Мисајловски: Се обврзуваме дека ќе ги зголемиме пензиите за 20%

Мисајловски: Се обврзуваме дека ќе ги зголемиме пензиите за 20%

Се обврзуваме на зголемување на пензиите за 20% и со тоа да го подобриме животниот стандард на оваа категорија на граѓани во Република Македонија.✅

ИЗЛЕЗИ И ГЛАСАЈ – ОДБЕРИ ОБНОВА!

Коронавирус