среда, 4. август 2021. Вести денес: 0
home Вести

Мисајловски: Се менуваат закони за да не одговара Заев

Мисајловски: Се менуваат закони за да не одговара Заев

Во Македонија се менуваат закони, се носат нови закони само за спас на Зоран Заев, рече носителот на ИЕ 2 од ВМРО-ДПМНЕ, Владо Мисајловски.

Коронавирус