сабота, 24. јули 2021. Вести денес: 14
home Вести

Мисајловски: Разрушеното ќе го обновиме, од работа не бегаме

Мисајловски: Разрушеното ќе го обновиме, од работа не бегаме

Се што е разрушено ќе се обнови. Работата е тоа од што не бегаме. И ќе победиме.

Победата е составена од подеми и падови, но на крај е важна енергијата и посветеноста. Исправена кичма и победа!

Фејсбук статус на потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Владо Мисајловски.

Коронавирус