недела, 28. ноември 2021. Вести денес: 0
home Вести

Мисајловски: Промените доаѓаат- обединети продолжуваме до крајната цел, а тоа е пад на оваа власт

Мисајловски: Промените доаѓаат- обединети продолжуваме до крајната цел, а тоа е пад на оваа власт

Промените доаѓаат, обединети продолжуваме до крајната цел, а тоа е пад на оваа власт, вели потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Владо Мисајловски.

-Сите заедно продолжуваме во Карпош да ја создадеме новата иднина, пишува Мисајловски на Фејсбук.

Коронавирус