сабота, 23. октомври 2021. Вести денес: 30
home Вести

Мисајловски: ПОБЕДУВАМЕ! Одиме со кредибилни луѓе кои ќе ги донесат промените што ги бараат граѓаните

Мисајловски: ПОБЕДУВАМЕ! Одиме со кредибилни луѓе кои ќе ги донесат промените што ги бараат граѓаните

ПОБЕДУВАМЕ!!! Одиме со кредибилни луѓе кои ќе ги донесат промените што ги бараат граѓаните. Ги претставивме нашите кандидати за градоначалници кои заедно со народот ќе создадат нова иднина, пишува потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Владо Мисајловски на Фејсбук.

Локални избори 2021