недела, 17. јануари 2021. Вести денес: 0
home Вести

Мисајловски оствари традиционална посета и дружење во дневниот центар „Порака“ (ФОТО)

Мисајловски оствари традиционална посета и дружење во дневниот центар „Порака“ (ФОТО)

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Владо Мисајловски денеска оствари традиционална посета и дружење во дневниот центар „Порака“.

Тој во посета на овој центар беше заедно со Унијата на Жени на ОК Ѓорче Петров.

-Традиционално дружење со пријателите од дневниот центар “Порака” во Волково заедно со УЖ ОК Ѓорче Петров.

Претопли души кои заслужуваат огромно внимание и почит, стои во неговиот пост на Фејсбук.

Коронавирус