сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 0
home Вести

Мисајловски: Мириса на убедлива победа!

Мисајловски: Мириса на убедлива победа!

Мириса на убедлива победа, пишува кратко на својата Фејсбук страница потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Владо Мисајловски.

Коронавирус