сабота, 31. јули 2021. Вести денес: 90
home Вести

Мисајловски: Граѓаните ќе можат да бираат помеѓу просперитет и проекти или лагите на Заев (ВИДЕО)

Мисајловски: Граѓаните ќе можат да бираат помеѓу просперитет и проекти или лагите на Заев (ВИДЕО)

Граѓаните ќе можат да бираат помеѓу просперитет и проекти или лагите на Заев, порача носителот на листа на ВМРО-ДПМНЕ во ИЕ2, Владо Мисајловски.

Коронавирус