сабота, 24. октомври 2020. Вести денес: 27
home Вести

Мисајловски: Една идеја, Македонија!!!

Мисајловски: Една идеја, Македонија!!!

Една ИДЕЈА !!!
МАКЕДОНИЈА

Фејсбук статус на потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Владо Мисајловски.

Коронавирус