понеделник, 6. декември 2021. Вести денес: 126
home Вести

Мисајловски денеска на средба со граѓани во општина Чаир

Мисајловски денеска на средба со граѓани во општина Чаир

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Владо Мисајловски денеска ќе оствари средба со граѓани во општина Чаир.

Средбата ќе се оствари во 12:15 часот во Топанско Поле.

Коронавирус