сабота, 18. септември 2021. Вести денес: 81
АКТУЕЛНО

ЦРН РЕКОРД НА ПОЧИНАТИ ВО ЗЕМЈАВА: Денеска над 40 починати, НАЈМЛАДИОТ НА САМО 18 ГОДИНИ!

home Вести

Министерството за одбрана на привремени вработувања ќе потроши 195 илјади евра

Министерството за одбрана на привремени вработувања ќе потроши 195 илјади евра

Министерството за одбрана – сектор за логистика распиша тендер за ангажирање на лица преку приватна агенција за вработување. Проценетата вредност на договорот без ДДВ е 12.000.000 денари или околу 195.000 евра.

Најнови вести

Коронавирус