петок, 10. јули 2020. Вести денес: 168
МЕГА БОМБА

Еве ја целата листа: Речиси цело семејство Заеви, министри, градоначалници и функционери на СДСМ добија кривични од Боки 13

Во живо

Мицкоски ја промовира програмата на ВМРО-ДПМНЕ во Пехчево

home Вести

Милошовски објави видео пародија на Фејсбук

Милошовски објави видео пародија на Фејсбук

Тандем снова за Нобелова!
Д-р Караџовски и Реис Сулејман Примариус Реџепи!

Фејсбук статус на Антонио Милошовски од ВМРО-ДПМНЕ.

Најнови вести

Парламентарни избори 2020