вторник, 2. март 2021. Вести денес: 0
home Вести

Милошоски: Зоран Заев е монструм, свесно ја злоупотребил болката на родителите на убиените момчиња кај Смилковско

Милошоски: Зоран Заев е монструм, свесно ја злоупотребил болката на родителите на убиените момчиња кај Смилковско

Свесно го злоупотребил “МОНСТРУМ”, ја злоупотребил болката на родителите на убиените момчиња кај Смилковско, намерно ја манипулирал јавноста за да шири меѓуверска омраза и гнев, смислено пласирал лажни вести за политички нарачатели на егзекуцијата!

Накратко @Zoran_Zaev е монструм!, пишува на својата Фејсбук страница пратеникот од редовите на ВМРО-ДПМНЕ Антонио Милошоски.

Најнови вести

Коронавирус