сабота, 30. јули 2022. Вести денес: 0
home Вести

Милошоски: Заев е лажго кој ја потценува интелегенцијата на сите граѓани

Милошоски: Заев е лажго кој ја потценува интелегенцијата на сите граѓани

„Заев личи на биполарна личност 🤡,
лажго кој ја потценува интелегенцијата на сите граѓани пред и после избори,
📍 ги манипулира и соседите пред и после “братските” средби со нив и
📌 прави ненадоместлива штета на националните интереси на Македонија и македонскиот народ!
#Оставка 👎“

Фејсбук статус на Антонио Милошоси од ВМРО-ДПМНЕ

Коронавирус