четврток, 4. март 2021. Вести денес: 0
home Вести

Милошоски: Вакцинацијата во Македонија доцни заради неспособноста на Венко и Заев!

Милошоски: Вакцинацијата во Македонија доцни заради неспособноста на Венко и Заев!

Зошто доцни вакцинацијата во Македонија?

Кратко: заради неспособноста на Венко и Заев!, пишува на својата Фејсбук страница пратеникот од редовите на ВМРО-ДПМНЕ Антонио Милошоски.

Коронавирус