петок, 18. јуни 2021. Вести денес: 85
home Вести

Милошоски со сопругата и 5-те деца го прослави роденденот: Цело е кога има се` (ФОТО)

Милошоски со сопругата и 5-те деца го прослави роденденот: Цело е кога има се` (ФОТО)

Пратеникот на ВМРО-ДПМНЕ, Антонио Милошоски, денеска го слави својот 45. роденден.

-Цело е кога има се’ – роденденската желба ми е исполнета со насмевките на најсаканите, напиша Милошоски на Фејсбук и сподели фотографија од неговото семејство.

ЕУРО 2020

Македонија