вторник, 25. јануари 2022. Вести денес: 81
АКТУЕЛНО

Црн рекорд: 2341 новозаразени, нови 26 починати од коронавирус

home Вести

Милошоски со прашање до Анѓушев: Кога ќе почне проектот поврат на 15% ДДВ што го вети Заев

Милошоски со прашање до Анѓушев: Кога ќе почне проектот поврат на 15% ДДВ што го вети Заев

Пратеникот од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Антонио Милошоски при гостувањето на вицепремиерот за економски прашања Кочо Анѓушев во емисијата „Само Вистина“, ја искористи приликата и онлајн му постави прашање на Анѓушев.

Ова на својот фејсбук профил го објави пратеникот Милошоски.

 

 

Коронавирус