четврток, 24. јуни 2021. Вести денес: 52
home Вести

Милошоски од Свети Николе: На стопанството му треба реална поддршка

Милошоски од Свети Николе: На стопанството му треба реална поддршка

Пратеникот и член на ИК на ВМРО-ДПМНЕ, Антонио Милошоски, денес беше во посета на Свети Николе од каде испрати неколку пораки.

📌Во општина Свети Николе ја посетивме компанијата “ТД Андонов” каде разговаравме за реалните потреби за поддршка на стопанството.
📌Средби остваривме и со пазарџиите кои се соочуваат со одредени проблеми од локален карактер.

📌Во општина Свети Николе ја посетивме компанијата “ТД Андонов” каде разговаравме за реалните потреби за поддршка на…

Posted by Antonio Miloshoski on Wednesday, May 5, 2021

ЕУРО 2020

Македонија