сабота, 4. јули 2020. Вести денес: 0
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Што мисли Заев за Црвенковски и колку е Заев богат?

home Вести

Милошоски објави интересна фотографија од Дурловски и од Шекеринска

Милошоски објави интересна фотографија од Дурловски и од Шекеринска

Дурловски во Битола, поллон пред споменикот на загинатите македонски бранители Благојче Силјанов, Влатко Миленкоски и Пеце Матичевски!
Шеќеринска пред…..

Фејсбук статус на Антонио Милошоски од ВМРО-ДПМНЕ.

Парламентарни избори 2020