сабота, 19. ноември 2022. Вести денес: 0
home Вести

Милошоски: Нервоза пред полноќ за 33,5 милиони евра шверцерски договор на Заев и Макпетрол (ВИДЕО)

Милошоски: Нервоза пред полноќ за 33,5 милиони евра шверцерски договор на Заев и Макпетрол (ВИДЕО)

Пратеникот на ВМРО-ДПМНЕ, Антонијо Милошоски вечерва од Собрание пишува: “Нервоза пред полноќ за 33,5 милиони евра шверцерски договор на Заев и Макпетрол“.

Најнови вести

Коронавирус