вторник, 20. април 2021. Вести денес: 0
home Вести

Милошоски на средба со охридските туристички работници, угостители и туристички водичи

Милошоски на средба со охридските туристички работници, угостители и туристички водичи

Охрид, средба со туристички работници, угостители и туристички водичи, објави на својата Фејсбук страница пратеникот од редовите на ВМРО-ДПМНЕ Антонио Милошоски.

Покрај Милошоски на средбата присуствуваа и пратениците Рашела Мизрахи и Кирил Пецаков.

Коронавирус