вторник, 22. јуни 2021. Вести денес: 0
home Вести

Милошоски и Муцунски во посета на Свети Николе

Милошоски и Муцунски во посета на Свети Николе

Пратениците од ВМРО-ДПМНЕ Антонијо Милошоски и Тимчо Муцунски, ќе остварат посета на Општина Свети Николе.

Планирана е посета на градскиот пазар и „ТДВИЛ АНДОНОВ“ ДООЕЛ Свети Николе.

Од партијата информираат дека предвидена е и изјава за медиуми.

Најнови вести

ЕУРО 2020

Македонија