сабота, 20. јули 2019. Вести денес: 7
home Вести

Милошевски: Пазарџиите мора да бидат задоволни, а наша одговорност е да обезбедиме подобри услови за работа и егзистенција

Милошевски: Пазарџиите мора да бидат задоволни, а наша одговорност е да обезбедиме подобри услови за работа и егзистенција

Пазарџиите мора да бидат задоволни, а наша одговорност е да обезбедиме подобри услови за работа и егзистенција. Младите со посетата уште еднаш докажаа дека се подготвени со сите сили да помогнат во идејата за поубав Охрид, ова денеска преку свој Фејсбук статус им го порача на Охриѓани кандидатот за градоначалник од редовите на ВМРО-ДПМНЕ Митре Милошевски.