вторник, 4. август 2020. Вести денес: 190
home Вести

Милески до Заев: Извади ја прво фолијата…

Милески до Заев: Извади ја прво фолијата…

„Извади ја прво фолијата, ебати глупавиот муртинец“, му напиша активистот Роберт Милески на лидерот на СДСм, Зоран Заев.

Инаку, Заев се пофали на соц-мрежите со фотка од Преспа на која демек сече баклава, а фолијата не е тргната. Најверојатно, баклавата била многу вкусна со пластична фолија, коментираат на социјалните мрежи по овој, најнов кикс на Заев.

Коронавирус