понеделник, 5. јуни 2023. Вести денес: 0
home Вести

Милчин: Признавам дека веќе не верувам во Зоран Заев!

Милчин: Признавам дека веќе не верувам во Зоран Заев!

Владимир Милчин на неговиот Фејсбук профил напиша дека се излажал и дека веќе не верува во премиерот Зоран Заев.

– Признавам дека верував во Заев. Признавам дека се излажав. Признавам дека сакав да верувам дека Заев е во ред, а дека тие околу него не чинат. Признавам дека веќе не верувам во Заев, напиша Владимир Милчин на неговиот Фејсбук профил.

Најнови вести