петок, 3. јули 2020. Вести денес: 229
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Што мисли Заев за Црвенковски и колку е Заев богат?

home Вести

Михајлоски: СЈО го крши уставот со објавувањето на имињата на луѓето за кои се отвора истрага

Михајлоски: СЈО го крши уставот со објавувањето на имињата на луѓето за кои се отвора истрага

Адвокатот Александар Михајлоски на неговиот твитер профил објаснува дека СЈО ја крши презумпцијата на невиност со тоа што ги открива имињата на политичарите за кои отвора истрага.

Парламентарни избори 2020