сабота, 16. јануари 2021. Вести денес: 0
home Вести

Мицковски: Стадионот ќе го крстат по музичар, Ј*боте какви генијалци

Мицковски: Стадионот ќе го крстат по музичар, Ј*боте какви генијалци

Пошо не се во состојба да реновираат или изградат нова Универзална, Стадионот ќе го крстат по музичар. Јеботе какви генијалци, напиша на својот Фејсбук профил Ивор Мицковски.

Најнови вести

Коронавирус