среда, 27. октомври 2021. Вести денес: 181
home Вести

Мицковски: Спасовски, не е успех ако изјавите дека семејството на Груевски е во Македонија

Мицковски: Спасовски, не е успех ако изјавите дека семејството на Груевски е во Македонија

Поранешниот функционер на СДСМ Ивор Мицковски на својот Фејсбук профил објави статус упатен до министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски.

Спасовски: Сопругата и мајката на Груевски се во Македонија.
Браво МВР, голем успех, напиша Мицковски на Фејсбук.

Најнови вести

Локални избори 2021