понеделник, 26. октомври 2020. Вести денес: 102
home Вести

Мицкоски закажа прес-конференција во 14:30 часот во партиското седиште

Мицкоски закажа прес-конференција во 14:30 часот во партиското седиште

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во 14:30 часот ќе се обрати на прес-конференција во партиското седиште.

Коронавирус