вторник, 13. септември 2022. Вести денес: 19
home Вести

Мицкоски закажа прес-конференција во 12:30 часот

Мицкоски закажа прес-конференција во 12:30 часот

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски преку социјалните мрежи најави дека денеска во 12:30 часот ќе одржи прес-конференција.

Коронавирус