недела, 28. февруари 2021. Вести денес: 35
home Вести

Мицкоски: Заев вели сме биле сериозна земја, имаме пари… – Погледнете како изгледа детскиот диспанзер на клиниката во Тетово (ФОТО)

Мицкоски: Заев вели сме биле сериозна земја, имаме пари… – Погледнете како изгледа детскиот диспанзер на клиниката во Тетово (ФОТО)

“Ние сме сериозна земја, имаме пари, ќе си платиме…” – Зоран Заев, 18.01.2021

Погледнете како изгледа детскиот диспанзер на клиниката во Тетово, пишува на својата Фејсбук страница претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски.

Коронавирус