четврток, 2. декември 2021. Вести денес: 200
home Вести

Мицкоски за Заев: Му се ближи крајот во политиката

Мицкоски за Заев: Му се ближи крајот во политиката

Просто неверојатно, колку повеќе губи, толку повеќе се губи и не знае што зборува. Му се ближи крајот во политиката, напиша на својот Фејсбук профил Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски.

Коронавирус