среда, 16. јуни 2021. Вести денес: 38
home Вести

Мицкоски: После снегот доаѓа македонска пролет, време е!

Мицкоски: После снегот доаѓа македонска пролет, време е!

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христина Мицкоски вечерва беше во посета на општина Бутел и Чаир.

-После снегот доаѓа македонска пролет. Време е! Вечерва во ОК Бутел и ОК Чаир, стои во неговиот пост на Фејсбук.

После снегот доаѓа македонска пролет. Време е! Вечерва во ОК Бутел и ОК Чаир.

Posted by Hristijan Mickoski on Сабота, 13 февруари 2021

ЕУРО 2020

Македонија