петок, 22. октомври 2021. Вести денес: 201
home Вести

Мицкоски во посета на Општина Куманово

Мицкоски во посета на Општина Куманово

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски денеска ќе ја посети Општина Куманово и штандовите на ВМРО-ДПМНЕ.

Според најавите од партијата, Мицкоски прво ќе го посети штандот на Градски Плоштад, а потоа и штандот лоциран пред Домот на Култура „Трајко Прокопиев“.

Локални избори 2021