петок, 30. септември 2022. Вести денес: 0
home Вести

Мицкоски во посета на Неготино: Да работиме заедно за промена на оваа неспособна власт

Мицкоски во посета на Неготино: Да работиме заедно за промена на оваа неспособна власт

Во посета на Неготино, прекрасен град каде се чувствуваат промените кои треба да донесат подобра иднина за секој човек.

Да работиме заедно за промена на оваа неспособна власт, пишува лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски на Фејсбук.

Најнови вести

Коронавирус